Wojskowa Komenda Uzupełnień w Poznaniu

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
04 stycznia 2019
WRĘCZENIE AKTU MIANOWANIA PPŁK. REZ. MGR. ANDRZEJOWI PIASECKIEMU
W dniu 3 stycznia 2019 roku, po uroczystym odczytaniu decyzji Ministra Obrony Narodowej, Wojskowy Komendant Uzupełnień w Poznaniu - ppłk mgr Ryszard Grześkowiak, miał zaszczyt wręczyć Akt Mianowania na stopień pułkownika Panu ppłk. rez. mgr. Andrzejowi PIASECKIEMU.


Pan płk rez. mgr Andrzej PIASECKI jest wychowawcą i nauczycielem edukacji wojskowej w Zespole Szkół Zawodowych nr 6 im. Joachima Lelewela w Poznaniu. Pracuje tam od 2003 roku i już od pierwszych dni wykazywał się entuzjazmem oraz dużą aktywnością zawodową i społeczną. Dzięki swojej postawie, charyzmie, otwartości i dobremu kontaktowi z młodzieżą potrafi zbudować w nich patriotyczną postawę oraz kształtować tak potrzebne dziś wartości, jak odpowiedzialne
i bezinteresowne wspieranie społeczeństwa, szacunek dla państwa i symboli narodowych. Dzięki temu młodzież m.in. aktywnie uczestniczy w uroczystościach państwowych i lokalnych.

Serdecznie gratulujemy Panu płk. rez. mgr. Andrzejowi PIASECKIEMU mianowania i życzymy sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

Tekst: Agnieszka Michalak

Zdjęcia: Arleta Fiksek

Dołączona galeria zdjęć: WRĘCZENIE AKTU MIANOWANIA PPŁK. REZ. MGR. ANDRZEJOWI PIASECKIEMU
generuj pdf
Kontakt

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Poznaniu
Rolna 51/53
61-716 Poznań
tel. 261573714
fax. 261573601
wkupoznan@ron.mil.pl